Українська асоціація роздрібної торгівлі заявляє про тиск на учасників ринку тютюнової галузі

Українська асоціація роздрібної торгівлі заявляє про тиск на учасників ринку тютюнової галузі

Низка членів Асоціації «Роздрібна торгівля», що представляють сектор тютюнового виробництва і дистрибуції, зіштовхнулись з упередженим ставленням контролюючих органів. Про це заявляє Президент асоціації Юрій Кішко. «Велика кількість підприємств тютюнової галузі, які входять до нашої асоціації, зіштовхнулися з претензіями контролюючих органів. Деяким учасникам ринку навіть заблокували діяльність і вони зупинили роботу», - повідомив Кішко.

За його словами, наслідком даної ситуації є недоотримання податків до державного бюджету України. «Тільки по одному підприємству це більше 3 мільйонів гривень. Десятки тисяч працівників не отримують заробітної плати, а Пенсійний фонд, у свою чергу, не отримує запланованих відрахувань. І все це відбувається на фоні відсутності будь-яких актів та рішень податкової про нарахування штрафів. Взагалі у нас є довідки про відсутність порушень за цими суб’єктами», - заявив Президент асоціації.

Ю.Кішко при цьому зауважив, що в асоціації не розуміють суть претензій до відповідних компаній. «Що нам говорити трудовим колективам? Чи це зміни в українському законодавстві? Чи це чиясь ініціатива окремих людей в контролюючи органах, щоб показати свою ефективність? Або навіть це дискредитація влади? Нам абсолютно незрозумілий предмет претензій до наших компаній», - сказав він.

Звідки ноги ростуть, здогадатися не складно. Видання поцікавилось в експертному середовищі, хто може бути у цьому зацікавлений. На думку профільних експертів, координувати роботу різних відомств може Генпрокуратура. Виявляти реальних координаторів і тих, хто робить таке замовлення ГПУ, повинно створене недавно Антикорупційне бюро та антикорупційний прокурор.

Найсумніше, що в гонитві за наживою корупціонери, забули про соціальну відповідальність перед сотнями сімей, які в переддень свят залишилися без засобів до існування. Досить на декілька місяців заблокувати роботу підприємства, щоб викинути конкурентів і зайняти її нішу. Хто за це все відповість?

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Форум

Все темы форума Добавить тему

Вход