Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади!

Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади!

Сотні життів віддані, виявляється, за те, щоб «золота молодь» на кшталт Ганни Давиденко стала депутатами. Ще не забули наймолодших генералів Калетника та Краснокутського, а вже наймолодший ректор України, дівчинка-мажор Ганна Давиденко рветься до влади. Щоб не казали вороги України та інші "кисильови" Революція Гідності пришвидшила еволюційний розвиток країни та дала поштовх багатьом демократичним перетворенням. Зокрема однією з переваг можна вважати стрімкий розвиток громадського суспільства, яке стало активним, об'єктивно претендує на роль контролера влали та політиків. Не оминула така тенденція і Вінницьку область.

Суспільство стає прозорішим, а політики та чиновники хочуть, чи не хочуть будуть ставати відповідальнішими, адже тепер з'явилась ще одна гілка суспільства, яка готова викривати непрозорі оборудки різного штибу політиків та можновладців. Якщо раніше цими функціями володіли перевожно засоби масової інформації, то тепер інколи фаховим журналістам є чому повчитись у громадянського суспільста.

 Як приклад наводимо вчорашнє, фактажне висловлювання про місцевий політикум однієї з спільнот соцмереж, під назвою "Громада Вінниччини", яке можна вважати міні-розслідуванням.

 Громадська спільнота привела дуже показову тему, яка зачепить всіх батьків Вінниччини. Принаймні більшу її частину. Адже важко уявити матір, чи батька, який не захотів би, щоб його рідна дитина стала заступником директора великої державної структури в 23 роки, або ректором університету в 29 років, та депутатом обласної ради.

 Цитуємо:

 Громада Вінниччини добавил(а) 2 новых фото.

 ‪#‎Політика‬, ‪#‎вибори‬ і діти-індиго.

 Свого часу Віталій Давиденко погодився взяти своїм заступником 23-у дівчинку, без відповідного досвіду роботи (читай в порушення Трудового Законодавства) Діану Кес. http://pda.myvin.com.ua/ua/news/politics/27558.html

 Через рік мама дівчини-вундеркінда Людмила Щербаківська взяла в кандидати доньку Віталія Давиденка - Ганну Давиденко. Теж дівчинку-вундеркінда, яка стала ректором університету "Україна" (!) в 29 років. Молодших ректорів в країні до цього і після цього не було :) http://vn.vmurol.com.ua/…/direktor_i…/intervyu_z_direktorom/

 Ось такий взаємовигідний ̶г̶е̶ш̶е̶ф̶т̶ ̶ чейндж.

Тут же дві фотографії.

 На першій бачимо скріншот зі сторінки "Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності" дикретором якого є Віталій Давиденко - батько новоспеченого кандидата в депутати-ректора Ганни Давиденко. А заступником Віталія Давиденка є донька Людмили Щербаківської - Діана Кес. Свого часу це призначення дійсно визвало скандал в місецвих ЗМІ, адже на той час Людмила Щербаківська була заступником голови ОДА, тому в співпадіння раптового призначення на посади найближчих родичів посадовця вінничани не повірили. Детальніше: "Материнське щастя Людмили Щербаківської: доньку – у керівники Фонду соцстрахування, зятя – в управління комунальної власності".

 На другій світлині зображені декілька кандидатів в депутати обласної ради від зазначеної партії - по центру Ганна Давиденко - наймолодший ректор України всіх часів.

    Сам Віталій Давиденко має багато регалій та наукових ступенів. А от ключовою посадою в його трудовій біографії звісно став десятирічний період роботи начальником Головного управління праці та соціального захисту населення Вінницької обласної державної адміністрації - 2000 - 2010 рік.

 З 2011 року по теперешній час — Віталій Давиденко працює директором виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Та професором кафедри фізичної та соціальної реабілітації факультету соціальних технологій Вінницького соціального інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (за сумісництвом і контрактною формою трудових відносин). Нагадаємо, що ректором саме цього ВНЗ є Ганна Давиденко.

ЛЮСТРАТОР

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Форум

Все темы форума Добавить тему

Вход