Радикально-Психоделическая партия... или Радикально-Психиатрическая.

Радикально-Психоделическая партия... или Радикально-Психиатрическая.

Радикально-Психоделическая партия... или Радикально-Психиатрическая.  я вот, кстати, подумал - а почему у кандидатов не требуют справок. сертификат из псишки, медсправку типа 86 (кадется) формі... блин, ведь когда устраиваешься на мало-мальски ответственную работу - требуют же. когда в универ поступаешь - требуют. а тут - блять, это же ответственность! а лучше всего сертификат, что кандидат - не долбоеб. хотя... пол-рады с парасюком-головного-мозга или ляшком-задней-части не получили бы такое.. .да, не ту страну назвали...

Порошенко просят проверить Ляшко в психбольнице на адекватность! Избранное

Порошенко просят проверить Ляшко в психбольнице на адекватность!

Серед українців набирає популярності петиція де Порошенко просять провірити Ляшко в психлікарні на адекватність! Суть звернення:ПЕТИЦІЯ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Боярчуков Сергей Анатольевич Статус: триває збір підписів. Петиція №22/010469-еп. Подана 24.09.2015. Дата початку збору підписів: 24.09.2015. Текст електронної петиції:Я, як громадянин України, не в змозі в подальшому байдуже спостерігати за тією непоправною шкодою, яка, на мій погляд, спричиняється Україні висловлюваннями та діями народного депутата України Ляшка Олега Валерійовича.

Відповідно до частини 1 статті 8 Закону України “Про статус народного депутата України” у своїй діяльності народний депутат повинен дотримуватися загальновизнаних норм моралі; завжди зберігати власну гідність, поважати честь і гідність інших народних депутатів, службових та посадових осіб і громадян; утримуватись від дій, заяв та вчинків, що компрометують його самого, виборців, Верховну Раду України, державу. Але скандали, які вчиняє народний депутат України Ляшко Олег Валерійович, його певні висловлювання та інтерв’ю засобам масової інформації, на мій погляд, не відповідають зазначеним положенням закону, тим більше, з огляду на те, що Розділом II Закону України “Про статус народного депутата України” йому надано величезний обсяг прав. При цьому у Ляшка Олега Валерійовича спостерігаються емоційні розлади, неадекватна поведінка, порушення мислення., які прогресують з часом.


Такі спостереження дають мені підстави вважати, що народний депутат України Ляшко Олег Валерійович страждає психічним розладом, який заважає йому на його посаді “дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу”, як це зазначено в Присязі народного депутата України, а навпаки - така поведінка особи, яка має мандат народного депутата України, на мій погляд, принижує в очах народу України таку поважну посаду зокрема, Верховну Раду взагалі, й, як наслідок, саму Україну в очах міжнародної спільности, чим Україні, її народу створюється небезпека та завдається непоправна шкода.
Вважаю за доцільне просити Вас, як Президента України, вжити заходів для здійснення експертизи психічного стану особи громадянина Ляшка Олега Валерійовича, а саме - відповідно до абзацу 1 статті 11 Закону України “Про психіатричну допомогу” звернутись до відповідного медичного закладу для проведення психіатричного огляду зазначеної особи з метою з'ясування наявності чи відсутності в особи психічного розладу, потреби в наданні їй психіатричної допомоги, а також для вирішення питання про вид такої допомоги та порядок її надання.


Відповідно до абзацу 3 статті 11 Закону України “Про психіатричну допомогу” психіатричний огляд особи може бути проведено без її усвідомленої згоди у випадках, коли одержані відомості дають достатні підстави для обгрунтованого припущення про наявність у особи тяжкого психічного розладу, внаслідок чого вона вчиняє чи виявляє реальні наміри вчинити дії, що являють собою безпосередню небезпеку для неї чи оточуючих. Відповідно до абзацу 7 статті 11 зазначеного закону також із заявою про проведення психіатричного огляду особи без її усвідомленої згоди можуть звернутися, зокрема, будь-які інші особи.
У випадку виявлення при проведенні психіатричного огляду достатніх підстав для застосування примусових заходів медичного характеру, застосувати такі заходи відповідно до статті 19 Закону України “Про психіатричну допомогу”.

Громадянин України Боярчуков Сергій Анатолійович

ПІДТРИМАТИ ЦЮ ПЕТИЦІЮ  https://petition.president.gov.ua/petition/10469

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Форум

Все темы форума Добавить тему

Вход