Прикордонники затримали літак, який вночі міг перевозити контрабанду через кордон на Буковині

Прикордонники затримали літак, який вночі міг перевозити контрабанду через кордон на Буковині

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу прикордонного загону.

Вночі, 9 січня, на околиці міста Коломия на старому цивільному аеродромі співробітниками оперативних підрозділів Західного регіонального управління та мобільного підрозділу Чернівецького загону затримано трьох осіб, один з яких пілот літака АН-2.

Чоловіки підозрюються у переміщенні товарів через українсько-румунський кордон в межах Герцаївського району Чернівецької області.

Цієї ночі правоохоронці фіксували літак по обидва боки кордону за допомогою тепловізора, поряд з цим прослуховувався звук двигуна.

Під час зворотного польоту та наявної інформації співробітниками оперативних підрозділів за сто кілометрів від кордону, на місці приземлення літального апарату затримано його пілота та ще двох чоловіків, які можливо причетні до протиправної діяльності.

Наразі продовжуються заходи щодо встановлення всіх обставин правопорушення та кола інших причетних до оборудки людей.

Прикордонники додали, що за останні кілька років такого типу літаки вже вчетверте виявляються охоронцями кордону в межах Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/oblast/item/53223-прикордонники-затримали-літак-який-вночі-міг-перевозити-контрабанду-через-кордон-на-буковині.html”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Форум

Все темы форума Добавить тему

On Screen Facebook Popup by Infofru

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

Close

Вход