Обережніше з грошима: астролог попередила про небезпечне затемнення 26 грудня

Астролог Ефа Форіна розповіла про те, що сонячне затемнення 26 грудня буде впливати на людей з 19 грудня по 1 січня.

"Найбільше воно торкнеться суспільного життя і кар’єри", – написала вона в блозі OBOZREVATEL.

За словами астролога, протягом 2 тижнів – тижня до затемнення і тижня після нього, — буде "безліч запізнень, непорозумінь, дивних призначень і звільнень з посад". "Будьте обережні і акуратні — виконуйте все в строк і намагайтеся ні з ким не посваритися в цей напружений період", – порадила вона.

Сонячне затемнення 26 грудня спровокує масу незрозумілих ситуацій, попередила астролог

Сонячне затемнення 26 грудня спровокує масу незрозумілих ситуацій, попередила астролог

Ефа Форіна додала, що сонячне затемнення 26 грудня викличе "певні протиріччя, які можуть виникнути у вашому житті і в житті вашого оточення". Зокрема, "багато явищ, понять, подій можуть інтерпретуватися не зовсім правильно".

Новини
Затемнення 26 грудня: по яких знаках Зодіаку воно вдарить

Під час ухвалення важливих рішень вона порекомендувала враховувати фактор затемнення. "Намагайтеся уважно розглянути всі сторони питання, більше слухайте і менше говоріть, перевіряйте по кілька разів інформацію, будьте обережні з грошима", – сказала вона.

"Керівники і начальники теж можуть зійти з розуму. Затемнення так може вплинути на ваших босів, що почнуться підвищення і зниження посад, перестановка кадрів, одні проекти будуть завершуватися, інші, навпаки, відновлюватися", – попередила астролог.

Разом з тим вона зауважила: оскільки затемнення змусить людей приділяти максимальну увагу роботі, це може негативно позначитися на особистому житті. "Важливо в цей період максимально приділити час своїй родині, особливо літнім людям", – підкреслила Ефа Форіна.

Новини
"Криваве" місячне затемнення: з’явилися фантастичні фото і відео

Як писав OBOZREVATEL, раніше маг ведичної традиції Ігор Мехеда розповів, хто може потрапити під удар під час сонячного затемнення 26 грудня 2019 року.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш "Telegram"-овий канал

Читайте всі новини по темі "Ексклюзив" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/oberezhnishe-z-groshima-astrolog-poperedila-pro-nebezpechne-zatemnennya-26-grudnya.htm”

Оставить комментарий

Новые сверху Старые сверху

ТОП 24

Форум

Все темы форума Добавить тему

On Screen Facebook Popup by Infofru

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

Close

Вход